Facebook live stream
 Nákupní košík
price:0.00,- €

Zakázková výroba

  • Dodane: 02.06.2016   |   1530 readings / views

Chcete na svůj motocykl nosič nebo rám, který není v nabídce? Popřípadě odlišit, či upravit rámy dle Vašich požadavků? Pošlete poptávku na e-mail bartus.trade@email.cz nebo mi zavolejte a něco vymyslíme.
U zakázkové práce je ale potřeba počítat s nutností přistavení motocyklů na naší dílnu. Většinu nosičů jsme pak schopni vyrobit na počkání. Zarezervujte si včas volný termín ( po předchozí domluvě možno i o víkendu ), v sezóně může být čekací doba delší.
Jak to vše probíhá?
1. Zašlete poptávku, nejlépe na e-mail bartus.trade@email.cz kde vyspecifikujete Váš požadavek, ideální je příložit foto motorky, popřípadě jednoduchý náčrtek nosiče či rámu. V případě potřeby zavoláte.
2. My sestavíme cenovou nabídku a navrhneme technické řešení. v případě vašeho odsouhlasení se domluví termín realizace.
3. U zakázkové práce se však musí počítat s přistavením motocyklu, je tady možnost realizovat tuto výrobu i o víkendu, vše ale musí být dohodnuto předem.
4. V případě, že se jedná o jednoduchý nosič či rám, provede se výroba na počkání, nosič se ustaví na Vaší motorce, odzkouší a pak putuje na dovaření a vybroušení. Vy spokojeně odjíždíte domů :-) Váš rám či nosič po vylakování dorazí za váma balíkem včetně veškerého příslušenství do cca 7dnů. V případě, že je nutná delší doba na realizaci, motocykl zůstává u nás déle. Po dokončení prací si vyzvednete motocykl i s namontovaným příslušenstvím.
5. Cena nosičů u zakázkové výroby se většinou neliší od sériové výroby, pouze v případě složitějších tvarů se řeší cena individuálně.