Facebook live stream
 Novinky
Navýšení cen

Z důvodů narůstajících cen vstupních materiálu, dochází od 3.5.2021 ke zvýšení cen padacích rámů a nosičů zavazadel.


Obchodní podmíky

Od 1.2.2019 začínají platit nové obchodní podmínky.

Úvodní strana

Vítejte na stránkách firmy BARTUS

Vítejte na stránkách firmy BARTUS

Welcome, Herzlich Willkommen, Witamy, добро пожаловать,............
We ship products all over the world - If You are interested about any product, please send the e-mail to bartus.trade@email.cz and we will calculate the final price with shipping for You.

show full article...

Aktuality 06/2021 E-shop uzavřen

Aktuality 06/2021 E-shop uzavřen

Letní odstávka 12.6.2021 - 1.9.2021 !!! E-shop uzavřen

Z důvodů momentální situace ohledně dodávek hutního materiálu a dlouhých dodacích termínu našich subdodavatelů ( práškové lakování, CNC výpalky atd ) a přetrvávajících zdravotních problémů, dochází k uzavření objednávek. V termínu 12.6.2021 až 1.9.2021 nebudeme přijímat žádné další objednávky. Všechny nevyřízené objednávky se budou odesílat průběžně. Děkujeme za pochopení.

Děkujeme za Váš velký zájem o naše výrobky a podporu české firmy, přes léto se snad dáme zdravotně do pořádku a na podzim zase v plné síle ahoj :-)
show full article...

Zakázková výroba

Zakázková výroba

Chcete na svůj motocykl nosič nebo rám, který není v nabídce? Popřípadě odlišit, či upravit rámy dle Vašich požadavků? Pošlete poptávku na e-mail bartus.trade@email.cz nebo mi zavolejte a něco vymyslíme.
U zakázkové práce je ale potřeba počítat s nutností přistavení motocyklů na naší dílnu. Většinu nosičů jsme pak schopni vyrobit na počkání. Zarezervujte si včas volný termín ( po předchozí domluvě možno i o víkendu ), v sezóně může být čekací doba delší.
Jak to vše probíhá?
show full article...

Doprava zdarma nad 2500kč.

Doprava pro ČR a SK při objednávce nad 2500kč zdarma!!!
We ship
products all over the world -
If You are interested about any product, please send the e-mail to bartus.trade@email.cz and we will calculate the final price with shipping for You.

 Nejnovější